Saturnin ŚWIERZYŃSKI (1820-1883)
Lot No.: 106
Na przechadzce, 1883
akwarela, ołówek, papier; 32 x 21 cm w świetle passe-partout;
sygn. p. d.: Świerzyński /1883.