Wawrzyniec CHOREMBALSKI (1888-1965)
Lot No.: 1035
Akt
olej, płótno naklejone na tekturę; 37 x 27,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d. Chorembalski (słabo czytelnie).
estymacja: 1 800 - 2 400 zł
estymacja: 1 800 - 2 400 zł