Tadeusz MAKOWSKI (1882-1932)
Lot No.: 16
Matka z dzieckiem
ołówek, węgiel, akwarela, papier; 19,5 x 27 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: Tade / Makowski.
estymacja: 70 000 - 90 000 zł
sygn. l. d.: Tade / Makowski.
estymacja: 70 000 - 90 000 zł