Roman ARTYMOWSKI (1919-1993)
Lot No.: 440
Bez tytułu
olej, płótno; 70 x 51 cm.
Obraz pochodzi ze spuścizny po artyście.
estymacja: 12 000 - 14 000 zł
estymacja: 12 000 - 14 000 zł