Artysta nieokreślony, XVII w. z kręgu Melchio
Lot No.: 161
Ptactwo domowe
olej, płótno dublowane, 95 x 144,5 cm;
obraz po konserwacji
estymacja: 45 000 - 55 000 zł
obraz po konserwacji
estymacja: 45 000 - 55 000 zł