Firma BRACIA ŁOPIEŃSCY
Lot No.: 829
Patera z figurą sfinksa
brąz złocony, szkło kryształowe; wys. ca 40 cm, średnica misy 18,3 cm;
Warszawa, lata 20.-30. XX w.
estymacja: 10 000 - 12 000 zł
Warszawa, lata 20.-30. XX w.
estymacja: 10 000 - 12 000 zł