Stanisław FABIJAŃSKI (1865-1947)
Lot No.: 29
Przedsionek kościoła św. Barbary w Krakowie
akwarela, papier, 34,5 x 50 cm;
sygn. l. d.: St. Fabijański.
sygn. l. d.: St. Fabijański.