Zofia STRYJEŃSKA (1894 - 1976)
Lot No.: 245
Dyngus (dziewczyna), Dyngus (chłopiec)
gwasz, płótno, 108 x 76 cm - każy
sygn..: Z. STRYJEŃSKA [sygnatura ok. 1946]