Mojżesz KISLING (1891 - 1953)
Lot No.: 1019
Macierzyństwo, 1952
Litografia barwna, papier , 28 x 22 cm (w świetle oprawy),
sygnowany na kamieniu, l.d. „Kisling 1952”
estymacja: 1 200 - 1 600 zł
estymacja: 1 200 - 1 600 zł