Lot No.: 433

Włodzimierz ZAKRZEWSKI (1916-1992)

Lot No.: 433

Paryż - Rue Cujas, 1964

olej, płótno; 55 x 45,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: W. Zakrzewski 1964, opisany l. d.: 204;
estymacja: 5 500 - 6 500 zł