Maria ANTO (1937 - 2007)
Lot No.: 345
Zaćmienie, 1965
olej, płótno, 78 x 100 cm;
sygn. u dołu: MARIA ANTO
olej, płótno, 78 x 100 cm;
sygn. u dołu: MARIA ANTO
na odwrocie napis na blejtramie: MARIA ANTO
"ZAĆMIENIE" 78 x 100 na płótnie: Maria Anto MMV oraz numer 1182