Stanisław MŁODOŻENIEC (ur. 1953)
Lot No.: 340
Bez tytułu, 2005
olej, płótno, 58 x 71 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: S. Młodożeniec
/ olej/płótno / 2005