WITOLD-K (ur. 1932)
Lot No.: 321
P-73-2323
akryl, płótno, 50 x 61 cm,
sygn. l. d.: Witold - K.
akryl, płótno, 50 x 61 cm,
sygn. l. d.: Witold - K.;
Reprodukowany w albumie Witold - K at Sotheby's, 2008r, s. 138.; obraz eksponowany na wystawie Domu Aukcyjnego Sotheby's, lipiec 2007r