Eugeniusz GERLACH (ur. 1941)
Lot No.: 314
Przed lustrem II, 1991
olej, płótno, 100 x 100 cm,
sygn. p. d.: Eugeniusz Gerlach / 1991,
l. d.: Kraków / 2/II