Wojciech CIEŚNIEWSKI (ur. 1958)
Lot No.: 312
Toledo, 2000
olej, płótno, 100 x 120 cm
na odwrocie opis autorski
olej, płótno, 100 x 120 cm
na odwrocie opis autorski: WOJCIECH
CIEśNIEWSKI / "TOLEDO" / OL. PŁ. 100 x 120 cm / 2000 R.