Doren HEATON-POTWOROWSKA (XX w.)
Lot No.: 307
Kuźnia, 1978
olej, płótno, 65 x 54 cm;
sygn. i dat. p. d.: 78/ DHP
olej, płótno, 65 x 54 cm;
sygn. i dat. p. d.: 78/ DHP;
opisany na odwrocie: POTWOROWSKA 1978/ KUZNIA / 7000/
PLAC DABROWSKIEGO 12 M. 8 / WARSZAWA