J. RUSINIAK, XX w.
Lot No.: 424
Przed burzą, 2004
pastel, papier; 45 x 66 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: J. Rusiniak. 04.
sygn. l. d.: J. Rusiniak. 04.