Leonard STROYNOWSKI (1858-1935)
Lot No.: 165
Spacer wśród zbóż
olej, tektura, 48,5 x 67,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: L.Stroynowski.
sygn. l. d.: L.Stroynowski.