Hans URBAN (1874- ?)
Lot No.: 164
Widok na Bazylikę Mariacką od ulicy Piwnej
olej, sklejka; 89 x 64 cm;
sygn. p. d.: Hans Urban.
sygn. p. d.: Hans Urban.