Agnes SLOTT-MOLLER (1862-1937)
Lot No.: 158
I przyleciał anioł
olej, płótno; 32 x 28 cm;
sygn. p. d.: Agnes SlottMoller;
olej, płótno; 32 x 28 cm;
na odwrocie naklejka i pieczęć duńskiego składu obrazów: AUG. WITH'S EFTF. / Kunsthandel / Vimmelskaftet 34; oraz nalepka domu aukcyjnego Arne Bruun Rasmussen z nr katalogowym.