Dariusz WĄSOWICZ (1910-1973)
Lot No.: 157
Łazienki - Pałac na Wodzie
olej, tektura; 15 x 24 cm;
sygn. p. d.: D. WĄSOWICZ.
sygn. p. d.: D. WĄSOWICZ.