S. KÜHNEN, XX w.
Lot No.: 141
Róże w wazonach
olej, płyta pilśniowa; 48,5 x 59 cm (wymiar owalu);
sygn. l. d.: S. Kühnen.
sygn. l. d.: S. Kühnen.