Erwin SINGER XIX / XX w.
Lot No.: 112
Dzielnica Łacińska w Paryżu, 1924
akwarela, pastel, papier; 48 x 58 cm;
sygn. l. d.: ERWIN SINGER; data p. d.: PARIS 1924;