Emil SCHINAGEL (1899-1943)
Lot No.: 107
Łodzie przy brzegu, 1919
akwarela, papier; 27 x 33 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d. ołówkiem: Emil Schinagel 1919.