Jan Kanty GUMOWSKI (1883-1946)
Lot No.: 36
Teka 12 litografii - Widoki Krakowa, 1926
litografia, papier; 42,5 x 28,5 cm (wymiar arkusza);
sygn. na płycie;
sygn. na płycie;