Jan KULIKOWSKI (1914-1995)
Lot No.: 23
Uniwersytet Jagielloński
autolitografia kolorowana, papier; 67 x 45 (w świetle oprawy);
sygn. p. d. na kamieniu: … (słabo czytelnie);