Manufaktura porcelany w Baranówce
Lot No.: 1601
Talerz serwisowy płytki, z dekoracją rzutem chaberków
porcelana , farby naszkliwne, przetarcia Mltury i szkliwa w lustrze;
wys.3,8 cm; 2 ćw. XIX w.
estymacja: 1 200 - 1 600 zł
wys.3,8 cm; 2 ćw. XIX w.
estymacja: 1 200 - 1 600 zł