Witold WEJCHERT (1867-1904)
Lot No.: 130
Wyjazd z dworu na polowanie, 1897
olej, płótno; 91 x 150 cm;
sygn. i dat. l. d.: Witold Wejchert / 1897 r.
estymacja: 16 000 - 20 000 zł
estymacja: 16 000 - 20 000 zł