Henryk CHYLIŃSKI (ur. 1936)
Lot No.: 349
Cyber Wenus
olej, płótno, 90 x 150 cm;
sygn. l. d.: Chyl 07
olej, płótno, 90 x 150 cm; sygn. l. d.: Chyl 07
Henryk Chyliński - profesor Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie, były dziekan Wydziału Grafiki, między
innymi autor znaków graficznych "Teraz Polska" i Orlenu. Ostatnio podjął działalność w zakresie malarstwa
sztalugowego.