Szymon ZIAREK (ur. 1985)
Lot No.: 335
Patataj, 2008
olej, płótno, 116 x 81 cm;
sygn. i opisany na odwrocie
olej, płótno, 116 x 81 cm;
sygn. i opisany na odwrocie: 2008..początek i koniec / "PATATAJ" ... na koń!! podbić utopię głupcy... /