Leszek DUTKA (ur. 1921)
Lot No.: 329
Solarian, 1963 r.
olej, płótno, 100 x 72 cm;
sygn. p. d.: LESZEK DUDKA
olej, płótno, 100 x 72 cm;
sygn. p. d.: LESZEK DUDKA
sygnatura powtórzona na odwrocie
oraz dołączony certyfikat autentyczności