Zdzisław Otello HORODECKI (ur. 1948)
Lot No.: 324
Stacja dyżurnego snu - alogiczność barw
akryl, płótno, 65 x 81 cm; sygn.p.d.: ALOGICZNOŚĆ
BARW Z. OTELLO HORODECKI 2003