Malarz nieokreślony, XIX/XX w.
Lot No.: 1119
Pejzaż z południa
olej, płótno; 48 x 67 cm;
sygn. p. d.: A.G.; (przed konserwacją).
estymacja: 1 800 - 2 400 zł
estymacja: 1 800 - 2 400 zł