Marian RUSZKIEWICZ (1933-2007)
Lot No.: 1111
Śląskie miasteczko, ok. 1970
olej, sklejka; 47 x 54 cm;
sygn. p. d.: Ruszkiewicz
estymacja: 5 800 - 7 700 zł
sygn. p. d.: Ruszkiewicz
estymacja: 5 800 - 7 700 zł