Malarz nieokreślony, XVIII w.
Lot No.: 128
Scena biblijna - Żona Putyfara
olej, płótno dublowane; 70 x 95 cm;
estymacja: 6 000 - 7 000 zł
estymacja: 6 000 - 7 000 zł