H. ROMER, XIX/XX w.
Lot No.: 803
Kobieta z psem - miniatura
gwasz, kość słoniowa; 21,5 x 19,5 cm;
sygn. po prawej: H. Romer;
Wiedeń, XIX/XX w.
sygn. po prawej: H. Romer;
Wiedeń, XIX/XX w.