Karol Filip MALCZ (1797-1867)
Lot No.: 706
Dzban
srebro pr. 12, złocone wnętrze; wys. 15 cm;
Warszawa, I poł. XIX w.
srebro pr. 12, złocone wnętrze; wys. 15 cm, szer. 29 cm;
sygn. od spodu: Malcz / 12 / w Warszawie;
Warszawa, Karol Filip MALCZ, I poł. XIX w.