Karl TUTTER - projekt, wytwórnia: Hutschenreuther
Lot No.: 635
Akt kobiecy
biskwit; wys. 34 cm;
Niemcy, Hutschenreuther, I poł. XX w.
biskwit; wys. 34 cm;
sygn. na spodzie: znak wytwórni Hutschenreuther, sygn. na podstawie: K. TUTTER. (wycisk autorski);