EGERMANN (?), Novy Bor, Czechy
Lot No.: 606
6 kubeczków
szkło kryształowe, barwione, cięte, złocone, ręcznie malowane;
wys. 8 cm; Egermann (?), Novy Bor, Czechy, II poł. XX w.