Antoni MIKOŁAJCZYK (1939-2000)
Lot No.: 446
Transmisja poza rzeczywistością, 1981
technika własna, płótno; 54 x 65 cm;
sygn. i opisany na odwrocie, na blejtramie czarnym flamastrem