Józef KRASNOWOLSKI (1879-1939)
Lot No.: 132
W letnim słońcu
olej, tektura; 67 x 43 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: J. Krasnowolski.
sygn. p. d.: J. Krasnowolski.