Teodor ZIOMEK (1874-1937)
Lot No.: 130
Pejzaż, 1926
olej, płótno naklejone na sklejkę; 19 x 29 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: T. Ziomek / 1926.