Maja BEREZOWSKA (1898-1978)
Lot No.: 107
Martwa natura z kwiatami i ikoną
akwarela, karton; 45 x 65 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: majaberezowska.
sygn. p. d.: majaberezowska.