Wojciech GRABOWSKI (1850-1885)
Lot No.: 22
Scena uliczna - Żebrak
ołówek, karton; 27,5 x 19,5 cm;
sygn. l. d.: WG;
sygn. l. d.: WG;
poniżej l. d. na passe-partout: Wojciech Grabowski (ołówkiem),
wewnątrz oprawy: W. Grabowski (ołówkiem).