Lot No.: 17
Zaproszenie i 4 grafiki
1. Zaproszenie na obchody 100-lecia śmierci
1. Zaproszenie na obchody 100-lecia śmierci Juliusza Słowackiego w 1949;
druk, wydanie na papierze czerpanym; 21 x 14 cm;
Warszawa 1949, proj. okładki: Tadeusz Gronowski.
2. Edward Kuczyński (1905-1958), Jeleń;
drzeworyt, papier; 12,5 x 15,5 cm (wymiar arkusza);
sygn. p. d.: E. Kuczyński (ołówkiem);
3. Autor nieokreślony, Widok miejski od strony rzeki;
akwaforta, papier; 12 x 7,5 cm (odcisk płyty), 24 x 18 cm (wymiar arkusza);
sygn. i opisana u dołu ołówkiem: ... - słabo czytelnie;
4. Autor nieokreślony, Widok miejski z fonttanną;
5. Autor nieokreślony, Monarcha;
grafika (drzeworyt?), papier; 23,5 x 15 cm;
liczne uszkodzenia papieru.