Stanisław DAWSKI (1905-1990)
Lot No.: 1418
Kompozycja LP, 1976
olej, sklejka; 113 x 50 cm;
sygn. p. d.: Dawski, l. d.: znak artysty;
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
estymacja: 2 000 - 2 400 zł