Autor nieokreślony, A. BICKING (?), XIX w.
Lot No.: 1108
Portret młodego mężczyzny - miniatura
gwasz, kość; 10 x 8 cm (owal);
sygn. l. d.: A. Bicking (?);
estymacja: 1 400 - 1 900 zł
sygn. l. d.: A. Bicking (?);
estymacja: 1 400 - 1 900 zł