Irena NOWAKOWSKA-ACEDAŃSKA (1906-1983)
Lot No.: 1106
Lwów - Kaplica Boimów, ok. 1970
akwarela, ołówek, karton; 29 x 32,5 cm;
sygn. p. d.: I. NOWAKOWSKA-ACEDAŃSKA,
estymacja: 1 100 - 1 400 zł
estymacja: 1 100 - 1 400 zł