Maciej NAWROT (ur. 1986)
Lot No.: 1426
Bez tytułu (L. W. N.), 2012
olej, płótno; 80 x 60 cm;
na odwrocie napis autorski: MACIEJ NAWROT BEZ TYTUŁU (L. W. N.) 2012.
estymacja: 1 500 - 1 900 zł
estymacja: 1 500 - 1 900 zł