Jean Marie Auguste JUGELET (1805-1875)
Lot No.: 135
Wejście do portu
olej, płótno; 55 x 82 cm;
sygn. p. d.: A. Jugelet.
estymacja: 15 000 - 19 000 zł
sygn. p. d.: A. Jugelet.
estymacja: 15 000 - 19 000 zł